Jak to celé začalo

“V roce 2022 jsem se rozhodnul, že bych rád přiměl vlastní děti ve věku 7 a 8 let, aby věřily v něco pozitivního a krásného. Aby napsaly dopis Ježíškovi, aby se měly na co těšit a prožívaly emoce z očekávání. Zároveň jsem ale chtěl, aby jim něco dalo zpětnou vazbu, že Ježíšek s nimi počítá.

Využili jsme s kolegou dostupné možnosti na internetu a následně poslali pohlednici. Výsledkem bylo, že k nám do schránky přišly dvě pohlednice. Přečetl jsem je dětem, ukázal jim následně video pozdrav od Ježíška a jejich nadšení, plamínky v očích, úsměv na rtech, slova „Děkuji“ …

Prostě jsem si uvědomil, že naše děti mají štěstí, že jim se dostane rodiny, dárků, stimulace v něco pozitivního věřit.

Zároveň jsem si uvědomil, že děti bez rodičů v Dětských Domovech (DD) takové štěstí nemají. S kolegou jsme vzali peníze a udělali ve dvou DD několika dětem hezké Vánoce. Zároveň, nás oba, při předávání dárků vychovatelům, vyděsilo, že dárky musí dětem dát až po návratu ze svých rodin, protože jejich rodiče by jim je vzali, prodali, aby měli na „ukojení svých potřeb“. Hrozné!

Rozhodnutí

Toto zjištění postupně přešlo v jasnou myšlenku a nasměrovalo nás k těmto cílům:

  • Chceme, aby co nejvíce dětí věřilo v něco pozitivního.
  • Chceme, aby naše vlastní děti napsaly dopis, těšily se a prožívaly krásný advent.
  • Chceme, aby věděly, že ne všechny děti to mají stejně.
  • Chceme nabídnout stejnou možnost i ostatním lidem a místo vánočních kolekcí třeba dát zaměstnancům náš voucher.
  • Chceme přispívat dětem do Dětských Domovů a byť jeden den v roce jim udělat hezčí.
Vánoční přání - pozdravod dd 22 02 - pozdravod.cz

Doufáme, že Vás naše myšlenka oslovila a nadchla stejně jako nás a pomůžete nám udělat dobrou věc.

Děkujeme …

Z každého zakoupeného přání věnujeme část výtěžku dětem v dětských domovech, ale o tom víc najdete na stránce pomáháme dětem.

Vánoční přání - postcards - pozdravod.cz

Nejčastější dotazy

Na co se ptáte a co Vás nejvíce zajímá.

Jak dlouho trvá objednávka

Přání v podobě PDF, které si vytisknete sami na domácí tiskárně získáte prakticky okamžitě po zaplacení objednávky. Pokud si vyberete možnost odeslání poštou, bude tisk přání a odeslání českou poštou trvat cca týden.

Jakými způsoby mohu zaplatit?

Pohlednici je možné zaplatit jakoukoliv platební kartou. Pokud budete platit platební kartou, musí mít vaše karta povolené internetové platby.

Jak pomáháte dětem

Z každé objednávky vánočního přání se generuje malá částka na bonusovém kontě pro děti v dětských domovech. Předávání dárku a radost obdarovaných dětí budete moci sledovat na stránkách pozdravod.cz nebo na našem facebooku.

Nepřišlo mi potvrzení objednávky

Pokud vám přišlo potvrzení od banky o provedené platbě a nepřišlo vám potvrzení objednávky na vámi zadanou emailovou adresu, došlo nejspíše k chybě při zadání. Kontaktujte nás na e-mailu info@pozdravod.cz a my vám pomůžeme objednávku upravit

Potřebuji změnit vzhled nebo text pohlednice

Editovat pohlednici můžete průběžne při tvorbě. Můžete zkusit vygenerovat několik verzí s pomocí AI a následně je upravovat dle libosti. Jediným omezením je počet znaků, které se vměstnají na pohlednici. Po odeslání objednáky již nelze pohlednici měnit.

Odeslali jste pohled poštou?

Pohlednice odesíláme hromadně nejpozději do 2 dnů od přijetí objednávky. Pokud vám pohlednice nedorazila ani po týdnu od objednávky, kontaktujte nás.

Pohlednice přišla poškozená

Pokud vám byla doručena poškozená pohlednice, jedná se bohužel o chybu na straně doručovatele, tedy České pošty. I tak se vám pokusíme vyhovět a najít společně řešení, nechť se pohled k vaší ratolesti skutečně dostane.

Mám dotaz, který tu není zodpovězen

Napište nám jej na email info@pozdravod.cz, kde Vám jej rádi zodpovíme, nebo jej přidáme do sekce dotazů.

Novinky

Chcete být informováni o pohlednicích a k novým příležitostem? Zašlete nám Váš e-mail a budeme Vás informovat.

Děkujeme za Váš zájem.

Vánoční přání - background white 800 - pozdravod.cz

Partneři

Děkujeme za podporu našich obchodních partnerů. Bez Vás by to nešlo.

Vánoční přání - logo odhuberta - pozdravod.cz
Vánoční přání - logo decoris - pozdravod.cz