... od Ježíška

Přání od Ježíška, do nového roku, k Valentýnu a jiným přílžitostem s originální tématikou, které doručíme do elektronicky nebo přímo do poštovní schránky vašich milovaných a s jehož obsahem Vám pomůže umělá inteligence? To jste tady správně.

V tuto chvíli nemáme připravená žádná nová přání a objednávky jsou pozastaveny. Sledujte nás, nebo nám zašlete Váš email.

 

chci Přihlásit email

Jak na to

Přání můžete vymyslet nebo se nechat inspirovat umělou inteligencí. Celá objednávka probíhá v těchto 3 krocích.

1/  zvolte design

Vyberte si vzhled přání, který nejvíce zaujme Vašeho blízkého. V naší nabídce si určitě vyberete.

2/ doplňte obsah

Víme, že něco vymyslet není vždy jednoduché. Vyplňte formulář a umělá inteligence Vám pomůže navrhnout originální text na míru, ten si potom jen upravíte podle svých potřeb.

3/ zvolte doručení

Během objednávky si vyberete, jestli chcete přání poslat adresátovi do schránky nebo Vám stačí jen PDF data pro vlastní tisk. Zároveň Vám do emailu přijdou i jpg obrázky, které můžete použít například na svých sociálních sítích.

Ukázka našich přání

Mezi nejoblíbenější přání mezi návštevníky patří.

Vánoční přání - pozdravod dd 22 01 - pozdravod.cz

Pomáháme
dětem

Za každé zakoupené přání přidáme finanční prostředky na dárky dětem v dětských domovech v Zábřeze a ve Štítech.

Pomozte nám udělat Vánoce speciálními pro ty, kteří to potřebují nejvíce. Vaše podpora může přinést štěstí a naději dětem v dětských domovech. Společně můžeme udělat svět lepším místem.

Děkujeme za vaši podporu!

Vánoční přání - pozdravod dd 22 02 - pozdravod.cz

Nejčastější dotazy

Na co se ptáte a co Vás nejvíce zajímá.

Jak dlouho trvá objednávka

Přání v podobě PDF, které si vytisknete sami na domácí tiskárně získáte prakticky okamžitě po zaplacení objednávky. Pokud si vyberete možnost odeslání poštou, bude tisk přání a odeslání českou poštou trvat cca týden.

Jakými způsoby mohu zaplatit?

Pohlednici je možné zaplatit jakoukoliv platební kartou. Pokud budete platit platební kartou, musí mít vaše karta povolené internetové platby.

Jak pomáháte dětem

Z každé objednávky vánočního přání se generuje malá částka na bonusovém kontě pro děti v dětských domovech. Předávání dárku a radost obdarovaných dětí budete moci sledovat na stránkách pozdravod.cz nebo na našem facebooku.

Nepřišlo mi potvrzení objednávky

Pokud vám přišlo potvrzení od banky o provedené platbě a nepřišlo vám potvrzení objednávky na vámi zadanou emailovou adresu, došlo nejspíše k chybě při zadání. Kontaktujte nás na e-mailu info@pozdravod.cz a my vám pomůžeme objednávku upravit

Potřebuji změnit vzhled nebo text pohlednice

Editovat pohlednici můžete průběžne při tvorbě. Můžete zkusit vygenerovat několik verzí s pomocí AI a následně je upravovat dle libosti. Jediným omezením je počet znaků, které se vměstnají na pohlednici. Po odeslání objednáky již nelze pohlednici měnit.

Odeslali jste pohled poštou?

Pohlednice odesíláme hromadně nejpozději do 2 dnů od přijetí objednávky. Pokud vám pohlednice nedorazila ani po týdnu od objednávky, kontaktujte nás.

Pohlednice přišla poškozená

Pokud vám byla doručena poškozená pohlednice, jedná se bohužel o chybu na straně doručovatele, tedy České pošty. I tak se vám pokusíme vyhovět a najít společně řešení, nechť se pohled k vaší ratolesti skutečně dostane.

Mám dotaz, který tu není zodpovězen

Napište nám jej na email info@pozdravod.cz, kde Vám jej rádi zodpovíme, nebo jej přidáme do sekce dotazů.

Novinky

Chcete být informováni o pohlednicích a k novým příležitostem? Zašlete nám Váš e-mail a budeme Vás informovat.

Děkujeme za Váš zájem.

Vánoční přání - background white 800 - pozdravod.cz

Partneři

Děkujeme za podporu našich obchodních partnerů. Bez Vás by to nešlo.

Vánoční přání - logo odhuberta - pozdravod.cz
Vánoční přání - logo decoris - pozdravod.cz